Váš Rituál Řeky života byl dokončen.

Lotos se zápisem Vašeho záměru zakořenil v inspiračním Srdci. Váš záměr je ukotven v tom Vašem. My vám přejeme dostatek moudrosti, síly a odvahy, abyste jej mohli následovat.

Spojení se srdcem

Omezují své aktivity, nechávám být, odpočívám, soustřeďují se dovnitř nikoliv ven, snažím se prohloubit spojení se svým srdcem. Praktikuji Atíšovu meditaci srdce. Jsem častěji v přírodě jen tak dýchám a vnímám jemně hmotný svět. Každý den je můj nový počátek, každý nádech je nový počátek. Omezují úsilí kterým se snažím působit na svět okolo sebe, netlačím sám na sebe, nechávám věci být a běžet.

Dokončený rituál
290

Rituály v Řece života

Již dokončené rituály

Lehkost a neomezenou hojnost

Nechci tolik na věcech lpet chtěla bych abych vždy slyšela intuici aby mě vedla..když věci kupují, aby to bylo bez obav že peníze nebudou. Chci si věřit že vše je tu pro mě dostatek a vše si plním s lehkostí. Děkuji

1. den rituálu
7

Práce na komunikaci a opuštění strachu ze selhání

Nemusím být perfektní, chci sobě i blízkým dovolit si chybovat a učit se s nimi žít.
Chci umět vypnout.
Ráda bych byla empatičtější.
Chci vítat nové náměty a nápady.

4. den rituálu
22

Balanc a hojnost

Hojnost, pohodu, lehkost, vašeň

7. den rituálu
43

Síla a svoboda

Chci projevovat svou vlastní sílu a velikost, něžně a laskavě, nespoutaně a vášnivě. Chci žít svobodně, chci být sama sebou. Chci dělat, říkat a projevovat, co cítím.

10. den rituálu
52

Zázraky

Do mého života proudí láska. Jsem láska a jsem otevřená zázrakům. Jsem otevřená lásce. Miluji a jsem milovaná. Mám hojnost všeho, co potřebuji. Mám nadbytek, o který se mohu dělit s ostatními. Žiju nádherný naplňený život.

21. den rituálu
217

Investice

Investovat do sázkaře Petra a Jakuba vydělávat svobodně online tvořit si svoji vlastní realitu každý den a dostat svůj život pod kontrolu.

30. den rituálu
167