Váš Rituál Řeky Života

Už jsme skoro u konce. Aby rituál fungoval je potřeba potvrdit vaše odhodlání ve zprávě, která vám přijde na zadaný e-mail.

Váš Rituál Řeky života byl dokončen.

Lotos se zápisem Vašeho záměru zakořenil v inspiračním Srdci. Váš záměr je ukotven v tom Vašem. My vám přejeme dostatek moudrosti, síly a odvahy, abyste jej mohli následovat.

Zázraky

Do mého života proudí láska. Jsem láska a jsem otevřená zázrakům. Jsem otevřená lásce. Miluji a jsem milovaná. Mám hojnost všeho, co potřebuji. Mám nadbytek, o který se mohu dělit s ostatními. Žiju nádherný naplňený život. Jsem šťastná, že tomu tak je. Jsem šťastná, raduji se, užívám si život naplno!
Tak jest!

Dokončený rituál
253

Rituály v Řece života

Již dokončené rituály

Krásná,laskavá,milující bytost,plná energ.+radosti

spokojený život plný lásky, radosti a vnitřího naplnění

4. den rituálu
7

trpělivost

co potrebuje moje srdce

14. den rituálu
37

Rozkvést

Odhodit břemena ať už jsou reálná nebo jen v mé hlavě. Přijmout plně zodpovědnost za svůj život a začít si po krocích s jemností a láskou tvořit takový život, který bude v souladu s esencí mé duše a mou autentickou podstatou.

17. den rituálu
39

Partnerství duše

Chci nový partnerský vztah: harmonický, láskyplný, rovnocenný, vyživující a podporující. Vztah, který bude odrážet mé nové já. Abychom se milovali oddaně, vroucně a hluboce. Above and beyond ❤️🌈✨

21. den rituálu
45

Láska

Šťastné vzťahy. S partnerom, s rodinou, s priateľmi, v práci, v priestore v ktorom žijem.

21. den rituálu
148

Tady a teď

Chci žít v bezpodmínečné lásce, v přijetí, ve sdílení, chci žít srdcem, chci žít tady a teď.

21. den rituálu
80

Zdravé vztahy

Žiji ve zdravých a láskou naplněných mezilidských vztazích plných úcty, respektu, tolerance, vděčnosti, laskavosti a radosti..

22. den rituálu
153